Czy Rendin zamieszcza ogłoszenia na innych platformach dotyczących najmu nieruchomości?

  • Zaktualizowano

Nie, Rendin nie udostępnia ofert wynajmu nieruchomości na zewnętrznych platformach.

Oferty Rendin dostępne są wyłącznie na naszej stronie internetowej, w aplikacji i naszych mediach społecznościowych. Gwarantuje to najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wygodę wynajmującym i lokatorom w trakcie procesu najmu. 

Dzięki temu możemy też zapewnić wynajmującym w 100% bezpłatne dodawanie ogłoszeń, dostęp do profesjonalnych umów najmu stworzonych przez ekspertów Rendin oraz naszą gwarancję finansową, która chroni dochody z wynajmu. 

Kiedy dodasz nieruchomość na wynajem przez profil wynajmującego w Rendin, automatycznie udostępnimy ją na naszej stronie internetowej i w aplikacji, w dziale „Znajdź mieszkanie”. Pokażemy ją też w naszej grupie na Facebooku poświęconej wynajmowi bez depozytu.

 

Aby umieścić lokal na liście i znaleźć najemcę, wykonaj te kroki: 

  1. Dodaj swoją nieruchomość, uzupełniając wszystkie ważne szczegóły dotyczące Twojego mieszkania na wynajem. 
  2. Sprawdź swoje ogłoszenie, gdy znajdzie się na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby dokonaj niezbędnych zmian. 
  3. Udostępnij link do ogłoszenia w swoich mediach społecznościowych i prześlij go potencjalnym kandydatom na najemców, jeśli takich masz.
  4. Aby zwiększyć widoczność ogłoszenia, możesz zamieścić je też w serwisach OLX, Otodom, czy na lokalnych grupach facebookowych dotyczących wynajmu. Gdy znajdziesz tam kandydata, prześlij mu link do ogłoszenia w Rendin.

Pamiętaj, że aby zyskać naszą ochronę finansową musisz podpisać umowę najmu ze zweryfikowanym kandydatem na lokatora przez aplikację Rendin. 

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, by szybko znaleźć lokatora dla swojej nieruchomości i w pełni korzystać z gwarancji Rendin.