Jeszcze nie mam lokatora. Co powinienem teraz zrobić?

  • Zaktualizowano

Jeśli nie udało Ci się jeszcze znaleźć najemcy, skorzystaj z usług Digibrokera Rendin, a szybko uzyskasz wiarygodnych kandydatów na najemców. Następnie będziesz mógł podpisać bezpieczną umowę najmu z wybranym lokatorem. Ponieważ cały proces jest bardzo wygodnie zaprojektowany, użytkownik musi jedynie podążać za instrukcjami. Ogłoszenie o chęci wynajęcia mieszkania wprowadzone przez cyfrowego pośrednika zostanie automatycznie umieszczone na platformie Rendin i grupie Rendin na Facebooku, a w ciągu jednego dnia roboczego także na portalach nieruchomościowych. Usługa jest bezpłatna dla właściciela nieruchomości.


Główne kroki w procesie:

  • Utwórz ogłoszenie o chęci wynajęcia mieszkania na Rendin. Dodaj minimum niezbędnych informacji o oferowanej nieruchomości, od lokalizacji i liczby pokoi po bardziej szczegółowy opis i zdjęcia. Następnie po prostu zostaw nam poszukiwanie odpowiedniego najemcy.
  • Kontaktuj się z kandydatami. W środowisku Rendin możesz zobaczyć kandydatów zainteresowanych Twoją nieruchomością i nimi zarządzać. Ponadto możesz wybrać tego lokatora, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.
  • Podpisz umowę najmu. Z Rendin jest to bardzo łatwe, ponieważ informacje podane już w ogłoszeniu są bezpośrednio przenoszone do umowy. Właściciel i najemca muszą jedynie wypełnić puste pola i się podpisać.